Мальдіви

Це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті безліччю представників флори і фауни.

Мальдівська Республіка розташована в Південній Азії, на островах архіпелагу Мальдівського, що представляє собою ланцюг з 20 атолів (близько 2000 коралових островів) в екваторіальних водах Індійського океану, на північний захід від острова Шрі-Ланка. Республіка Мальдіви не є найменшою в світі ні за географічними розмірами, ні за чисельністю населення, однак її унікальність полягає в тому, що 99,6% її «території» становить море.
На Мальдівах чудовий тропічний і вологий клімат без різких перепадів. Тут практично завжди панує тепла сонячна погода, а легкі морські бризи дозволяють комфортно переносити спеку. Напрямки мусонів змінюють час двох сезонів - сухого і вологого. Зимові вітри дмуть з грудня по березень, і на острови приходить сухий сезон, після грудневої негоди небо стає зрозумілим і дарує курортам сонячне тепло з 6 години ранку до 18 години вечора. Мабуть, це найприємніше і спокійний час для відпочинку, коли природа дарує лише чудові умови і погодні дні.
Національна кухня Мальдів сформувалася на традиціях індійської і арабської кухонь. Для приготування місцевих страв використовують рис, рибу, морепродукти, овочі і фрукти. Також, широко застосовуються прянощі, спеції, приправи, соуси і кокосове молоко. Кальмари, мідії, креветки, краби, молюски - основа раціону харчування жителів архіпелагу. Особливе ставлення до тунця. Рідкісний обід чи вечерю, обходиться без цієї риби.

Телефон: +38 (044) 361 41 53

Відправити запит

×