Франція

Країна, де можна насолоджуватися дивовижними природними ландшафтами, плодами історичного минулого і багатої культурної спадщини.

Франція - найбільша за територією країна в Західній Європі. Франція, розташована в західній частині Європи, володіє великою географічною різноманітністю. На півночі країни простираються великі рівнини. Юра, Вогези, Центральний масив, Альпи, дуже древні гірські ланцюги формують хребет уздовж всієї східної частини країни. Західна частина країни більш полога і багата річками. Річки відносно невеликі. Вони течуть у напрямку Атлантичного океану і Ла-Маншу. Рейн тече на північ, а Сона і Рона впадає в Середземне море.
Франція знаходиться в помірних широтах і є єдиною європейською країною, яка знаходиться в чотирьох кліматичних зонах. Клімат Франції, за винятком гірських районів, переважно помірний, з м'якими зимами (за винятком північного сходу країни), на південному узбережжі - субтропічний. Атлантика дуже впливає на північний захід, де погода характеризується високою вологістю, частими сильними західними вітрами і великою кількістю дощів.
Умовно її можна поділити на дві основні гілки - регіональну народну і вишукану аристократичну. До регіональної кухні відносяться блюда, які протягом століть готували жителі різних історичних областей країни. Аристократична французька кухня сформувалася, ще коли Париж став законодавцем світової моди. Страви Франції відрізнялися різноманітністю і вишуканістю. Основний десерт - сир, якого більше 200 сортів. Особливою гордістю французів є вина. Королі французьких вин - бордо і бургундське. Також всесвітньою популярністю користується коньяк.

Телефон: +38 (044) 361 41 53

Відправити запит

×