Египет

Чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури.

Сьогоднішній Єгипет – найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території – Синайський півострів – знаходиться в Азії. Кордон між двома континентами проходить по Суецькому каналу. Площа країни складає 1 001 449 км2, з них 96% займає пустеля і лише 4% – оброблювані землі по берегах Нілу. На півночі країну омиває Середземне море, на сході – Червоне море.
На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на решті території – тропічний пустельний. Влітку жарко. З травня по вересень температура повітря в Каїрі вдень становить приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий + 20-25 градусів. Взимку вночі прохолодно. Самий жаркий час: з липня по жовтень. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет в липні або серпні. Особливо Луксор, де, в долині Царів, може бути жарко до ознобу. З жовтня температура повітря в країні стає цілком комфортною. Тим же, хто хоче відпочити від вогкої зими кращий час їхати до Єгипту з грудня по березень (температура повітря від +23 до +25 градусів тепла, вода в Червоному морі – від +19 до +21 градусів). А в столицю Єгипту – Каїр краще їхати у вересні або в травні. З грудня по березень там прохолодно і похмуро, трапляються і дощі. Вологість в столиці Єгипту невисока. Середньорічна норма опадів в Каїрі – близько 29 мм.
Класичний єгипетський сніданок складається з двох головних страв: фуля і феляфілей (або таамея). Обов’язково спробуйте смаженого голуба, фаршированого кашею. Голубів тут спеціально розводять з гастрономічною метою. Деякі єгиптяни поїдають їх разом з кістками. Голуба шкода, але звикнути можна. Хоча шокує думка, що для повного насичення доведеться розворушити цілий голубник.

Телефон: +38 (044) 361 41 53

Відправити запит

×