Домінікана

Благодатний край, що розкинувся на сході острова Гаїті у оточенні хвиль Карибського моря. Славиться дуже чистим морем і пляжами з білого піску.

Географія Домініканської Республіки дуже неординарна за своєю суттю, і своєю унікальністю приваблює безліч туристів з усього світу, зокрема молоде покоління США. Домінікана розташована на одному з островів Карибського басейну під назвою Гаїті і є другою за величиною державою після Куби в цьому регіоні.
Клімат вологий, тропічний, пом'якшується в горах над рівнем моря і вітрами на березі, де розташовується столиця. Сухий сезон з листопада по квітень. Середньорічна температура коливається від + 23С ° до + 28С °. У самий жаркий сезон + 33С °. Сезон дощів триває з кінця весни до початку осені, коли можливі часті, але короткі зливи. Сприятливий час відвідування - з грудня по квітень.
На домініканську кухню мали безпосередній вплив іспанські, французькі і африканські кулінарні традиції. Основна особливість кухні Домініканської республіки полягає не тільки в інгредієнтах того чи іншого блюда, але і в незвичайні способи приготування багатьох страв.

Телефон: +38 (044) 361 41 53

Відправити запит

×